top of page
צילום מסך 2022-09-19 ב-23.49.21.png

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר בטיפול מהיר ללא כאבים ובמחירים נוחים

מה זה הסרת שיער בלייזר? מדובר בהליך רפואי המשתמש בקרן אור מרוכזת בכדי להסיר שיער לא רצוי מהגוף. בזמן הליך הסרת השיער בלייזר, אותה קרן אור, הלייזר, נספגת בפיגמנט של זקיק השיער. אנרגיית האור מומרת לחום הפוגע בזקיקי השיער שמייצרים את השיערות. הנזק הזה מעכב או מבטל לגמרי צמיחת שיער עתידית.

למרות שהסרת שיער בלייזר מעכבת ביעילות את צמיחת השיער לזמן ממושך, הוא בדרך כלל לא גורמת להסרת השיער לצמיתות, לפחות לא לאחר טיפול אחד. נדרשים מספר טיפולי הסרת שיער בלייזר ואף טיפולי תחזוקה בכדי 'לנקות' לחלוטין את איזור.

אצלנו בנוקו לייזר אנחנו משתמשים במכשירי Soprano SHR מבית Alma Lasers, שהם בין המכשירים המובחרים ביותר בשוק המסייעים לנו להעניק ללקוחות שלנו את הטיפול המיטבי ביותר בכל הנוגע להסרת שיער בלייזר.

אלו היתרונות אותם אנו מספקים ללקוחות שלנו באמצעות המכשיר והשירות האקסקלוסיבי שלנו:

Depositphotos_109138582_XL.jpg

ללא כוויות

צילום מסך 2022-09-20 ב-2.14.37.png

ייעודי לטיפול בעור שזוף

slider_5-e1523180935434.jpeg

ניתן לשלם לפי טיפול

צילום מסך 2022-09-19 ב-23.49.21.png

ללא כאבים

צילום מסך 2022-09-19 ב-23.48.25.png

מותאם לכל גווני העור

צילום מסך 2022-09-19 ב-23.50.16.png

קליניקת בוטיק עם יחס אישי

Depositphotos_149788664_L.jpg

טיפול מהיר

צילום מסך 2022-09-19 ב-23.49_edited.jpg

מחירים אטרקטיביים

צילום מסך 2022-09-19 ב-23.48.42.png

מתאים לילדים ונוער

רוצה לעשות הסרת שיער בלייזר בקליניקת בוטיק מקצועית עם מכשירים חדשניים ומחירים נוחים?
לחצי כאן:

 • האם יש סיכונים בהסרת שיער בלייזר?
  לרוב אין סיכונים, אך זה משתנה מאדם לאדם על פי סוג העור, צבע השיער, סוג הטיפול, הכנה לפני הטיפול והכנה אחרי הטיפול. תופעות הלוואי הנפוצות הן אלו: * עור מגרד - אפשרי שהעור יגרד לאחר הטיפול, אך הצורך הזה נעלם תוך מספר שעות כשהעור נרגע. * פיגמנטציה - עלול לקרות לאנשים עם עור מאוד כהה ולאנשים הנחשפים לשמש לפני ואחרי הטיפול. אצלנו אנחנו מקיימים שיחות ייעוץ בכדי לתת לכם את המענה הטוב ביותר בכדי להימנע מהתופעה. נדיר מאוד שהתהליך יגרום לכוויות, פצעים, צלקות או איזשהו שינוי במבנה העור. המיכשור היום הוא סופר מתקדם, בטח המכשירים שאנחנו משתמשים בהם, לכן קיים סיכוי קלוש ביותר שמישהו יחווה את אחד מהתופעות הללו. הסרת שיער בלייזר לא מומלצת בכלל לעפעפיים, גבות או האיזורים מסביב, זאת בכדי למנוע פציעות בעיניים.
 • איך מתכוננים להסרת שיער בלייזר?
  פגישת ייעוץ לפני הכל, ושיחת ייעוץ לפני ההגעה לטיפול. כך צוות המומחיות שלנו יוכלו לעזור לך ולהנחות אותך במדויק איך להתכונן וממה להימנע. להימנע מחשיפה לשמש לפני ואחרי הטיפול. במקרה ואת ממש מוכרחת אז להשתמש בקרם הגנה ייעודי. בפגישה אנחנו ננחה אותך לגבי הקרם שמתאים לך. עדיף להימנע משיזוף. המכשירים המתקדמים שלנו יודעים איך להתמודד עם עור שזוף, אבל עדיף להימנע בכדי להגיע לתוצאות מיטביות. להימנע מכל הליכי הסרת שיער אחרים לפחות 4 שבועות לפני הטיפול. אנחנו יודעות היטב איך ומה לעשות ולכן עדיף שלא תעשו בעצמכן בכדי למנוע שיבושים במהלך הטיפול. כן לעשות - לקצץ או לגלח את השיער יום לפני הטיפול. עדיף להימנע מתרופות שמדללות את הדם. כמובן, היוועצו עם הרופא הישיר שלכן לפני.
 • 7 יתרונות להסרת שיער בלייזר
  זה מהיר. כמובן, תלוי כמה איזורים עושים בטיפול אחד. אם מדובר באיזור אחד קטן אז התהליך יימשך דקות ספורות. אם מדובר בכל הגוף אז ההליך עלול לקחת כשעה. עדיין יותר מהיר משאר הטיפולים האחרים. ללא כאבים. כמובן, שרמת הכאב משתנה מאדם לאדם, אך רוב הלקוחות שלנו לא חוו כאבים כלל וכלל. זה מדויק. מיכשור הסרת שיער בלייזר המתקדם הגיע לרמת דיוק מיקרוסקופית ומרשימה, כך שניתן לנקות איזורים הנחשבים יותר בעייתיים בקלות יתרה. ניתן להסיר שיער בכל איזור בגוף. יחד עם זאת, עדיף להימנע מהסרת שיער באיזור העיניים מחשש לפגיעה בלתי הפיכה בהן. זה זה מסיר שיער לצמיתות. אמנם זה מצריך יותר מטיפול אחד בכדי להגיע לרמה כזאת, אבל בניגוד לשיטות אחרות, פה מדובר בהליך שימנע מכן להמשיך לגלח או לעשות שעווה. השיער שכן צומח הוא נעים ועדין, זאת לעומת שיער שצומח לאחר גילוח. עם הטיפולים השיער יפסיק לצמוח לגמרי, אבל במקומות שהוא כן צומח הוא לא יהיה מחוספס וגס. זה פיתרון לטווח ארוך. המרווח בין הטיפולים הוא יחסית רחב, ולאחר כמה טיפולים כבר לא תצטרכי לעבור את ההליך שוב, אולי רק טאצ' אפים בעוד כמה חודשים, כשיש לנו לקוחות שחוזרות לטאץ' אפ אחרי שנים!
 • איך מתבצע הטיפול בהסרת שיער בלייזר?
  הטיפול נערך באמצעות המכשיר המתקדם והמהפכני העונה לשם Soprano SHR מבית Alma Laser. לאחר שיחת הייעוץ הפרטנית, את תקבלי את תוכנית מותאמת אישית, אפילו אם מדובר בטיפול אחד בלבד. בטיפול עצמו את מרכיבה משקפי הגנה מפני הלייזר, והמטפלת מעבירה את ידית הלייזר לאורך ורוחב האיזורים בהן בחרת לטפל, זאת באמצעות חומר סיכה המאפשר החלקה נעימה של הידית לאורך העור. חוץ מזה, יש גם קפה נפלא.
 • האם הסרת שיער בלייזר מתאים לכולן?
  לרוב המוחלט - כן. הכל תלוי בניגודיות בין צבע העור לצבע השיער, אך את המענה על כך יוכלו לתת לך צוות המומחיות שלנו בפגישת הייעוץ. ישנן גם מחלות או בעיות בריאותיות מסוימות שגם מונעות מכן טיפול הסרת שיער בלייזר. הריון ובזמן הנקה - לא מומלץ בעליל מחשש של סיכונים כאלו ואחרים. גברים - ניצלתם. לפחות בקטע הזה. כן, הטיפול מתאים לשני המינים ומגיל צעיר מאוד.
 • האם מספיק טיפול הסרת שיער בלייזר אחד או שצריך יותר?
  אצל הרוב המוחלט - צריך יותר מטיפול אחד. זה משתנה מאדם לאדם על פי פרמטרים כמו מחזוריות צמיחה, הורמונים, איזור הגוף, צפיפות, עובי, צבע השיער, צבע העור, מצב בריאותי, מצב נפשי וכד'. כמה טיפולים צריך? קשה לומר בלי להכיר אותך ולבחון את סוג העור וסוג השיער שלך. כמו כן, ייתכנו טיפולי תחזוקה וטאצ' אפים כעבור מספר חודשים או שנים.
 • מה טווח המחירים?
  החל מ-49 ש"ח לבית השחי לטיפול יחיד ועד 999 ש"ח לכל הגוף לטיפול יחיד. קיימים גם מבצעים של סדרות טיפולים ו/או מועדים מיוחדים כמו חגים, השקות וכד'. צרי עימנו קשר וניתן לך הצעת מחיר מדויקת לצרכים שלך.
 • באיזה איזורים ניתן לעשות הסרת שיער בלייזר?
  בכל הגוף. כף רגל ועד ראש. אבל, מומלץ להימנע מאיזור העיניים מחשש לפגיעה בהן. או בכל איזור השיער בכדי למנוע הידללות והתקרחות.
 • מה עושים לאחר הטיפול?
  הכי חשוב - להימנע מחשיפה לשמש ככל הניתן. במידה ואת מוכרחה לצאת לשמש, מרחי קרם הגנה ייעודי על פי ההנחיה שניתן לך. לרוב מדובר בקרמים בדרגה של 50spf. כמו כן, להימנע מתכשירי קוסמטיקה על העור המטופל. כן מומלץ להשתמש בקרם הרגעה ו/או לשים קומפרסים קרים על האיזורים בהן עברת את תהליך הסרת השיער בלייזר. אל תיבהלי אם השיער נושר מהאיזורים הללו. זה חלק טבעי מהתהליך.
 • כמה בטוח טיפול של הסרת שיער בלייזר?
  הכי בטוח שניתן. ראי קטגוריית תופעות לוואי. מכשיר ה-Soprano SHR משמש קליניקות מסביב לעולם, בעל תו תקן של מכון התקנים, משרד הבריאות הישראלי, והוא נבדק ואושר על ידי ה-FDA וה-CE, מנהלי המזון והתרופות האמריקאי והאירופאי. מעבר לעניין האסתטי שלשם כך הגעת, חשוב לנו ביותר הבטיחות שלך ושל צוות המומחיות שלנו, לכן אנחנו מחויבים לתקנים ולפרוטוקולים מאוד מחמירים של הטיפולים בכל אחד מחדרי הטיפולים שלנו בכל אחד מהסניפים שלנו. הדבר נכון גם לטיפולים אחרים אותם אנו מספקים מתחומים אחרים.
 • איפה הסניפים שלנו?
  חדרה - קניון מול החוף וילג' נתניה - קניון השרון רעננה - קניון רננים פחת תקווה - קניון סירקין יהוד - קניון סביונים רחובות - קניון עופר ראשון לציון - קניון רוטשילד
 • איך ניתן ליצור איתנו קשר?
  דרך האתר, בטלפון 09-9773788, בוואטסאפ 055-2764991, או במסנג'ר של פייסבוק/אינסטגרם.
 • מי מבצע את הטיפול?
  צוות המטפלות המומחיות שלנו, בעלות ניסיון רב שנים בתחום הקוסמטיקה והאסתטיקה הרפואית, שלהן הסמכה ייעודית גם בתחום וגם על המכשירים הספציפיים המצויים אצלנו בקליניקות.
bottom of page